Виж само едно мнение
  #244  
Стар 18th November 2008, 12:28
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Откъде почнахме, докъде стигнахме...
Няколко мъже не можахте да преглътнете, че жените не харесваме културисти. Ами нали това ни пита Моник - какъв е идеалът ни за мъж. Жоро пусна снимки, на - по негова преценка - по-идеални мъже, и се разрази буря само и само защото ние честно си казахме, че за нас културистите са нещо друго, но не и идеални мъже. Като сте такива спецове на тема културизъм и фитнес, моля пишете в рубриките "Мъжки фитнес" и "Хранителни добавки" на настоящия форум, какво сте се захванали с нашите предпочитания към физиката на мъжете.

Какво ви става на вас с Явор и Иванин? Всичките ви постове във всички теми едни заядливи...ако си търсите терен за надпревара по сарказъм, това ли е мястото? Ако бяхте жени, сигурно някой щеше да подхвърли, че ви се е съвпаднал цикъла, ама нали не сте, по Фройд тълкуването би било, че или ви държат на сухо, или още не сте излезли от пубертета (имам 2 големи деца, така че имам опит с пуберско поведение)...Ако заяждането с нас е просто заради спорта (т.е. чесането на езици), защо с толкова лични нападки...това все пак е форум, не състезателна или пък съдебна зала...бихме се радвали, ако подходите малко по-културно към онлайн общуването, какво го правим ние.

Такава е темата, БЕ, темата е за снимки. Ако ти харесва дебелак - пусни го, пусни който си искаш, Моник не и пука дали мъжа ти има голямо сърце или е някаква милосърдна личност.
Ако искаш тема за душата на човек - пусни нова.

И стига с тея културисти, намразих ги, защо човек с хубаво тяло трябва да е културист, Жоро пусна нормални снимки на нормални хора, които НЕ са културисти, просто се грижат за себе си, както трябва да прави всеки човек. Тук не знам някаква завист ли поражда тея отрицателни отношения Обикновено е завист всъщност.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат