Виж само едно мнение
  #18  
Стар 26th June 2008, 15:16
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

втория цитат ме мотивипа , че мойте крачета почнаха нещо откъм мускули да наедряват, понеже аз в началото не можех 5 минути да избягам и повече ходех а постепенно започнах да увеличавам времето за тичане - забелязвам че и с дишането вече нямам проблем преди на 13 минута почвах да дишам колкото да не умра, а сега на 20та минута не мога да се задъхам че да се налага да спирам, а засега бедрата няма да наблюдавам резултат понеже всеки ден няма какво да видя.
Но се надявам да постигна 45 минутно тичане без спиране освен да глътна вода на бързо ходене понеже ако не пия вода не мога да тичам толкова време. Това ми е основен проблем на пътеката. То и на крос тренажора наблюдавам че ако на 20та минута не пия вода дано не се задавя не мога да продължа понеже преглъщането става невъзможно
Колкото до кардио-ден - стремя се да намаля упражнеянията с тежести като всеки ден правя нещо по малко и то вече 20-30 повторения в 2 серии, и пак на кардио, като 20 мин пътека и веднага 20 минути крос тренажор , но него го включвам само в началото за загрявка 5 минути да подготвя сърцето си За кардио -ден - на мен ми е грях ако не ползвам един ден уред койтко не е кардио


Чудех се къде ли да питам: и да не пускам нова тема ще питам тук.
ЦИкъл и фитнес - Ккаво избягвате в залата по време на фитнес -Цялата фитнес зала или само определени уреди?
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат