Виж само едно мнение
  #191  
Стар 14th March 2013, 18:08
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Здравейте момичета,
много отдавна ви чета и сте ми много полезни. Скоро, надявам се ще бъда една от вас. Изчетох всички теми с въпроси и обща информация и съм наясно/поне така си мисля/ какво ми предстои. Но естествено колкото по-малко време остава , толкова повече ме обземат различни смесени чувства на страх и едновременно еуфория. Отдавна обмислям това решение, есента дори имах дата за операция, подготвих си всички изледвания и ..се отказах, защото ме хвана страх.
Сега твърдо съм убедена , че ще го направя. И така имам дата за 18.08 при д-р Стоянов. Първоначално говорехме за 295 анатомични на Макган, но последно се спряхме на 325 МХ анатомични. Търся естествена визия и тъй като съм дребничка и слаба- 157 см и 45кг. мисля, че ще са добре за мен. Начален старт почти нямам, след две бременности и кърмения гърдите ми са далеч от това което иска да бъда. Имам лека птоза и затова доктора прецени , че ще се опитаме да коригираме с вида импланти/ МХ/ , ако не , може да се наложи и повдигане по-късно, но се надявам да не се.
И така вече съм готова със всичко, опитвам се да не мисля много много, но това от което ме е страх е болката и тези отоци.

Имам два въпроса, на които май не открих отговори:
Всичко при кръвните ми изследвания е в норми с изключение нивата на общия и директния билирубин, които са малко по-високи от нормата. Личният ми лекар каза, че не мисли ,че е притеснително и може да се дължи на аминокиселините или глуатамина, които пия като добавки преди тренировка, не приемам никакви лекарства. Някои имал ли е такъв проблем?
И другото, което ме притеснява е, че от вчера се чувствам леко отпаднала като при настина и леко ме дразни гърлото. Пия от вчера Нурофен и смуча таблетки, не се влошавам, но и не се подобрявам. Дали е възможно да се отложи операцията, ако не се подобря. , естествено не става въпрос ако се тръшна болна, а ако имам тези симптоми. Старшно много ме е яд, ако тряба да я отлагам, настроих се, разпределих си всичко, толкова гледах да се пазя и какво...Слуявало ли се е на някои?
Отговори с цитат