Виж само едно мнение
  #128  
Стар 22nd October 2008, 09:05
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L
Цитирай:
Първоначално написано от Monique
с моя опит - не е опасно ....но безмислено .
сложиха ми и останалата част от ампулата и сега съм с оток но съм сигурна че утре пак няма да има разлика
Предполагам, с упойка този път ...?

този път Попова ми сложи упойка на горната устна, на долната не изчака достатъчно дълго и взе да ме боде, нещо бързаше май... Прекрасно...!!!
Меко казано съм доста разочарована от нея , невнимателна ми се стори в инжектирането, тече ми кръв, познати ми казаха че не е нормално.
Освен това самата тя ползва хилуаронова киселина и непрекъснатото и натякване да не си слагам цялата ампула ми се стори меко казано подозрително...
След инжектирането на половината ампула нямаше никаква разлика в устата ми след, правила съм си снимки вкъщи. Когато ми направи снимките преди и след Попова използва един доста банален трик : снимката "след" я направи от разстояние няколко сантиметра, докато снимката "преди" беше отдалеч
Не претендирам за свръх - интелигентност но определено не съм напълно кухоглава въпреки че съм руса и подобни трикчета не са ми по вкуса ... Не бих се върнала при нея, и на всичкото отгоре ми направи ужасно впечатление факта че дори не ми предложи упойка първия път, нито ме предупреди че има такава силна болка.
Отговори с цитат