Виж само едно мнение
  #758  
Стар 26th December 2017, 11:25
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Подкрепям и разбирам напълно написаното от Caprice. Аз поставих импланти при др. Заякова и след това ги махнах пак при нея. Не е перфекционист в работата си определено. Свикнах с белезите си, но мисля че по-скоро имам кожа позволяваща формирането на добри белези, защото вторият път бях като драна и шита, на едната гърда останаха като с ръбове самите белези.
Давам си сметка, че не направих най-добрия избор, но грешката си е моя. Тя е направила, това което може. От начало бях решила че повече никога няма да помисля дори за "естетична" хирургия в България. От време на време ми се иска да направя консултация в София, но мъжът ми не ще е и да чуе, камо ли да гледа децата....А когато пораснат се моля да не ми минават вече такива мисли през главата. Мисля, че др. Заякова излекува до голяма степен суетата в мен, сега съм според мен с ужасни белези, криви ареоли, различно позиционирани и доста по-високо от нормалното, но ужасът, че някой може да ме докара в по-лошо от сегашното ми положение ме спира, за каквито и да е други интервенции...
Между другото вече 4 години, след като съм махнала имплантите, продължавам да имам болки в гърдите, най-вече около шевовете, но като цяло и в самите гърди и това също ме притеснява. Ходя на ехограф и там не виждат засега някакви проблеми, но нямах никакви притеснения и болки преди операциите и ако има нещо за което наистина съжалявам е че бях излишно суетна...имах гърди, поувиснали разбира се след 2 деца, всяко кърмено по 1 година и това беше нормалното да са увиснали и трябваше да се приема такава каквато съм, защото от позиция на времето беше по-добре от сегашната ситуация....
Отговори с цитат