Тема: устни
Виж само едно мнение
  #14  
Стар 16th April 2009, 18:03
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
Плешивата слагай силикон , няма съжаляваш
Напротив Сиси, може и да съжалява един ден... не искам да разубеждавам никой, но за не знам вече кой път искам да кажа, че силикона е непредсказуем. това е възможно най-неудачният избор, поне според мен. получават се усложнения, поне при по-голямата част от устните правени именно със силикон. няма да ви казвам на ЛС колко много момичета с болка ми пишат колко много съжаляват...
и аз бях така до съвсем скоро, но се "изчистих" от тази гадост. пътят е много мъчителен и болезнен - аз исках да изчистя всичко, да няма и следа от гадния силикон. претърпях N на брой корекции, отдавна спрях да ги броя и сега нямам нищо-правих 2 пъти ехограф. цената е много висока - устните са ми тънки, имах плътни и хубави естествени устни, а сега са значително по-малки.загубих много тъкан...усещането обаче е различно - няма го "напрежението" в устните, няма кривенето на устата, няма ги грануломите и твърдите образувания, сега е толкова мека, че трудно свикнах с тези устни. не ми е приятно, че трябваше да преживея всичко това и да се видя с по-малки устни от моите истински, но така се получи - имах право да избирам - големите изкуствени устни - или тънките естествени. това е... не знам защо продължват да работят с този силикон...
Отговори с цитат