Тема: устни
Виж само едно мнение
  #19  
Стар 17th April 2009, 15:31
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Не ме разбирайте погрешно- ако някога си напълня устните с нещо, то ще е силикон Но това ще бъде лично мой избор и независимо дали остана доволна, не бих си позволила да го препоръчам на никого, защото не е разрешен продукт. Най- хубавите устни, които съм виждала, са правени именно със силикон. Най- грозните също.
Така е мила,права си и аз така разсъждавах,като теб и сега сам със забранения силикон,но го направих при условие,че съм запозната напълно какво слагам,и всички недостатъци.Вече имам доста силикон в устата,слаган на етапи,и когато ме видят приятелки които са дали по 5000 хилки за устни,ме питат какво е това?какво би им казала ти?
Казвам,че е силикон,забранен,казвам им какво може да се случи всичко гадни неща за силикона,но те виждат мен и други жени и им харесва и си правят устните.
Аз лично в този сайт видях страхотни жени със силикон в устните една от тях е Babri,Светланка и др.тези които са се опарили не сам виждала никога,въпреки,че съм искала да видя.Но както казваш,всеки си взима сам решение за себе си.
Gwendoline вече си правила коментари,знаем ги
Отговори с цитат