Виж само едно мнение
  #12  
Стар 12th September 2009, 13:09
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

работя на място, на което имам доста наблюдения върху следоперативната болка...освен това аз самаат 3 пъти съм оперирана...затова се опитах да обясня просто,че понятието " нечовешка болка" е различно нещо от това, през което при таквиа стандартни операции се минава като усещания.....това,че боли, когато се движиш е нещо, наричащо се дискомфорт и е нормално явление при тъкани,които са рязани и травмирани...говорим за болката както я обясних - която е в спокойно състояние, без да се мърдаш , докато си в покой.... сега не ме убеждавай,че те е боляло по този начин 10 дена...щото това е абсурдно, а не моето определение за първите 6 часа, когато наистина много боли каквото и да ти се прави, а после в всеки час по-късно болката все повече се поддава на обезболяващи, докато след 24-я час напълно отшумява и остава тази, която е при движенията...мисля,че ако всеки се замисли над написаното определение от мене и го сравни с това,което е преживял, ще види,че съм права...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!