Виж само едно мнение
  #16  
Стар 12th September 2009, 14:40
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Теда, мисля, че и ти ставаш малко крайна. Това, че работиш на такова място не означава, че знаеш кой колко го боли. Надявам се да не говориш и на пациентите си по такъв начин, ако някой дръзне да се оплаче, че го боли
Факт е, че всеки има различен праг на болка и колкото и да не ти се вярва, за мен също "нечовешки болки" е пресилено, ама не изключвам варианта за някой друг наистина да са били такива. И сама знаеш, че колкото по- развит е един мускул, толкова повече боли... гледах мъжа си как ви една седмица от болка след последната операция, при която му нарязаха коремните мускули. А не е човек, който иначе е чувствителен на болка, напротив дори, често си мисля, че е с нарушена чувствителност (за пореден път ми го доказа преди няколко дни, аз ходя по форумите да разпитвам за неговия белег, дето му опъва, той за една вечер го изтървах от поглед и се реоперирал сам, но това е една друга тема )
Та тъй, да не бъдем толкова крайни, няма как да знаем кой какво изпитва и това, че например ти си имала същата операция не значи, че те е боляло толкова, колкото Пенка или Драганка
мнението си го изказах достатъчно подробно и обяснително....и мисля,че стана ясно, ако не е - пак ще го повторя - спорехме по въпроса дали болките след мамопластика могат да се определят като " нечовешки"......всичко друго, което обсъждате , са интерпретации, нямащи общо с изказването ми...

и за сведение - с всички пациентки съм изключително мила и си върша достатъчно съвестно работата...а това,че някои незнаят какво искат, или смятат, че аз съм вълшебник, който може, но не желае да им помогне да се почувстват като в сладкарница, а не в реанимация, не ме прави нито груба, нито лоша...това,че изказвам остро мнението си - също !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!