Виж само едно мнение
  #8  
Стар 22nd June 2012, 15:21
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Според мен няма почти никаква разлика от първата до втората снимка или поне не се вижда защото едната е под ъгъл, но ти си знаеш най добре. За мен мога да кажа че ако кача 1 кг половината отива в бузите, както казваш ти просто ни е заложено. Освен липосукция нищо друго не ми идва на ум като интервенция което може да оправи такъв проблем, а и си мисля че един път като ти изсмучат от там мазните клетки не би трябвало повече да се натрупват в тази зона и даже да се качи някое кило там няма да личи. За Бг незнам кой доктор може да го направи и то добре, аз определено смятам да се ориентирам към чужбина и по точно се интересувам от доктор Кръстинова, пишат се много хубави неща за нейната работа и че е специалист по преобразяване на лица но кой знае и колко ще струва при нея. Ти ако случайно чеуш за друг начин за решаване на проблема споделяй да проучваме. А за сега слабеене му е майката. Аз като достигна желаните кг. за да нямам бузи и тогава и задника ми се стопява и става плосък но май се предпочитам с леко плоско дупе но без бузи. Така че се оправя едно , разваля се друго нямаме угодия но това сме ние жени.

Последно редактирано от Josefinka : 22nd June 2012 на 15:25
Отговори с цитат