Виж само едно мнение
  #795  
Стар 9th March 2010, 01:18
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Здравейте и от мен, аз съм доста виновна с трите рождени дни миналата седмица, излизането с приятелки и киното днес... все ядене... Но пък това, което ми направи впечатление, е че когато се чувствах сита, си оставях минията веднага, дори да е наполовина пълна или както днес в случая с един сладолед- след трите първи хапки. Взех си три пъти с лъжичката, усетих че съм искала само да опитам вкуса, и го оставих на една приятелка да го изяде.... Това на вас може да ви се струва незначително, но аз не съм или поне не бях човек, способен да остави чинията си, ако в нея има храна. И този сладолед бих го изяла просто защото съм го купила, един вид почти напук, но не и да се откажа от него... Та на килограми може да не съм прогресирала, но от страна на отношението си към храната съм доста изненадана...

Ииии, да се похваля- приета съм в Американския! Днес ми съобщиха, финансовата ми помощ също е много добра и няма да ми се налага да правя ипотека на апартамента, за да взимам заем, както си мислех! Направо съм луда от щастие!

Сега ви оставям и не обещавам кога ще се включа пак, то и един интернет гаден имам- само прекъсва... Чао засега
Отговори с цитат