Виж само едно мнение
  #155  
Стар 9th May 2006, 14:45
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Благодаря, че застанахте зад мен, момичета. Сигурна съм, че това е защото знаете, че никога не съм и споменала ред хвалба на "Малинов" освен от гледна точка на оборудването и вниманието, което ми отделиха. Просто не мога да коментирам друго - не съм оперирана от техния хирург, но той е бил безкрайно отзивчив към мен преди и след операцията. Още повече, че аз никога не препоръчвам клиника или хирург, защото не мога да поема отговорността да се случи нещо на човека, на когото съм го препоръчала. Причините за това могат да са много.
Отоносно случая на Truth - не веднъж казах колко й съчувствам, но това някак се подминава без внимание. А когато се опитам като лекар да си обясня причините и последиците от операциите й се приема като нападка. Съжалявам, не зная друг начин, за да си извадя изводите освен да питам. И това не е защото подхождам с недоверие. Вярвам на историята й, но ме интересува от чисто медицинска точка какво и как се е случило. Интересува ме като жена с импланти, като жена, която ще има поне още едно посещение в такава клиника в бъдеще.
А словоизлиянията на женицата, която е написала два постинга във форума и чака да й се обърне внимание... Боже, колко мъка има по този свят, Боже!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат