Виж само едно мнение
  #28  
Стар 13th March 2018, 18:17
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleksandram Виж мнението
Zdraveite momicheta,

imam pitane. Izvinete za latinicata , prosto kum momenta nqmam vuzmojnost da q promenq.

Predstoi mi operaciq na 12 april pri d-r Stoyanov za ygolemqvane na busta. Visoka sum 1,78 , kilogrami 62

Kaza mi slednoto , che sum mnogo slaba gore i moje da mi sloji 350 CC , no po moe jelanie moje da sloji 400 kubika , no samo s ygovorkata,che az nastoyavam.

Vsichki me suvetvat da sloja 400 ,zashtoto razlikata mejdu 350 i 400 ne e golqma i az sum visoka i realno nqma da e frapirashto , no prosto ne moga da precenq kolko golemi sa 400 cc . Ako nqkoq ot vas e slagala , molq izpratete mi snimki ,za da dobiq predstava ili da mi dadete suvet.

Blagodarya vi !

Pozdravi ,

Aleksandra )
Здравей,
Аз се оперирах при д-р Стоянов преди месец и половина. Висока съм 1.78 см. и тежа 54 кг. с 425 cc Natrelle Анатомични съм. Неговото предложение към мен беше 375 или 425, аз като теб също много се колебах, но той ме увери, че на този ръст и по-големи кубици от 425 биха стояли добре. Много мислих и накрая му се доверих и изобщо не съжалявам. Мога да ти кажа, че стоят като красив естествен бюст и в никакъв случай, не мога да кажа, че са големи, по скоро нормални. Изобщо не се колебай, а слагай 400. Няма да съжалиш, дори след време ще си кажеш “можеше и повече”
Отговори с цитат