Виж само едно мнение
  #4322  
Стар 18th December 2018, 10:41
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Svett Виж мнението
Здравейте,
бихте ли споделили как избрахте лекаря, на който да се доверите? Аз бях се спряла на Живко Кънев, но прочетох няколко негативни случая и сега не съм сигурна. Искам анатомични не много големи и естествено изглеждащи гърди, дайте препоръка за лекар. Живея извън България и не мога да обикалям по всички възможни лекари най-много да се спра на двама.
Имам и няколко може би тъпи въпроса, но важни за мен с оглед на пътуването от чужбина:
1. Някой летял ли е в деня на изписването, възможно ли е или не?
2. Трябва ли някой да ме придружава по време на операцията и престоя в болницата(има ли значение под или над мускулно) ще мога ли да се оправя сама?
Предварително благодаря!
Преди време този форум беше много активен. Избора си на хирург направих тук от мненията на вече опериралите се. Изчетох всички теми и коментари тук, имах цяла колекция от снимки на оперирани момичета. Аз твърдо бях против това да правя консултация с няколко хирурга, защото за мен това само би ме объркало. За това избрах един - Ильо Стоянов и отидох само при него. За него отзивите бяха най-положителни и снимките на неговите гърди най-много ми харесваха. Първоначално се бях спряла и аз на Кънев, най-вече от финансова гледна точка, но започнаха оплаквания на момичета от него и видях ужасни резултати от оперирани от него момичета и се отказах. Много съм доволна от Стоянов и съм с две ръце за него. Престоя в болницата ми беше само една вечер. На следващия ден след операцията ме изписаха. Нямаше никой с мен в деня на операцията, дойдоха да ме вземат на изписването. Трудно ми беше да ставам от леглото заради напрягане в гръдните мускули и едно известно време (около 10-тина дена) майка ми спеше при мен, за да ми помага специално с това.
Ако имаш други въпроси-питай.
Отговори с цитат