Виж само едно мнение
  #7  
Стар 16th May 2006, 14:05
Аватара на Ginger
Ginger Ginger не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 47
Изпратете съобщение чрез MSN до Ginger
По подразбиране

И аз ще споделя моя опит, тъй като на 22г. все още продължават да ми излизат.
1. Не ям сурови меса като луканки, наденици и т.н. ако проблемът не е възпаление на кожата ми е генетичен или на мастна основа, тези мазни храни засилват секрецията на мастните жлези, а освен лицето, другите 2 части на тялото произвеждащи себум са раменете и гърба.
2. Ексфолирам гърба си и раменте с ексфлиант, но тъй като повечето ексфолианти за тяло са ми смешни: имам предвид прекалено са им ситни частиците като на FREEMAN, LAURA GANDINI, дори и този на VICHY са с малко частици и преобладаваща част сапун. Затова използвам на SWISS FORMULA - SAINT IVES ексфолианта за лице за проблемна кожа. Който го е ползвал знае, че е като чист пясък вътре. А за гърба, където кожата е по-груба, според мен трябва и по-мощен ексфолиращ продукт.
Съответно след това си ползвам и душ гел за мазна кожа.
3. 1 или 2 пъти месечно си мажа обилно гърба с АКНЕ ДЕРМ, това изцяло изсушава и умъртвява и излющва горния пласт кожа и е идеален за белези, които при всички положения са неминуеми.
Солариумът не помага за заличаването му, разгледай сайтове за акне и ще прочетеш същото, пък и най-малкото прави и петната още по-тъмни, не ги заличава.

И аз чакам заветния момент, когато ще спрат да ми се появяват, но докато го чакам и моята процедура значително помага
__________________
And you run and you run to catch up with the sun,
but it's sinking
And racing around to come up behind you again
The sun is the same in a relative way,
but you're older
Shorter of breath and one day closer to death
Отговори с цитат