Виж само едно мнение
  #695  
Стар 9th February 2010, 23:49
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Ами засега няма да ме режат... както каза новият док "е, секцио винаги може да се направи" ... даже ми каза, че нямало какво да се разкарвам да си преглеждам очите в този сняг, понеже диоптерът ми бил малък. Вчера минах през болницата, а той ме метна на магарето и установи, че нямам разкритие (мерси за инфото, ама го знаех, мислех, че прегледът ще бъде малко по-друго яче), после ми каза да не се притеснявам за пъпната връв, понеже проблемът щел да се роди заедно с бебето и да дойда другата седмица (има още 2 до термина)...а ако междувременно се започне, да му се обадя
Честно да си призная спокойствието на този човек ме кара да се чувствам доста добре. Има доста богат опит защото е възрастен... опипа ми корема и посочи с един пръст на сестрата къде да си сложи слушалката за тоновете ( не, че е кой знае какво, сигурно е нормално, но все пак ме изкефи), до ехограф не се стигна. Като се сетя ми става смешно даже...


А иначе с килата- не знам не съм се мерила, но са около 10

Чудех се за тези стягащите клинове и гащи, които ще трябва да си взема сле драждането ... гледам ги че са доста полиетиленови + еластан (някви проценти, които вавират) ...много ли запаряват? И някоя фирма да препоръчате, който има опит, или няма зн.
Отговори с цитат