Виж само едно мнение
  #15  
Стар 25th February 2008, 10:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wengo
14 дължина и 14 дебелина. Значи аз лично си нямам проблеми, но с приятелката ми нещо не върви, защото я чувствам широка и като съм в нея ми пада доста често..... Това вече е проблем! Та разполагам с няколко спестени лева и съм решил да ги вложа в члена си. На 20 год. и половина съм, чувал съм че членът при някои расте до 21 години, ама хич не смятам да го чакам (то се е видяло явно че ... ). Та моля някои ако има информация за такъв тип операция, малко по обстойно ако може.... Четох че и доста хора не са доволни от единият вид операция за удължаване (този чрез рязането на някакви тъкани), защото им обещавали от 2 до 4 см, а получавали само 1, 1.5см удължаване ..... Затова питам и за другите типова операции.... Моля без просташки и селски отговори, ако има такива си ги запазете за вас..... Благодаря предварително!
Значи първо бързам да кажа, че аз също не смятам, че трябва да го уголемяваш, но защо не оставим някой компетентен да ти каже по-точно... Едно от момичетата ти каза, че при Николай Георгиев например консултациите са безплетни и са всеки работен ден. Това, което знам от него обаче, е че повече от 2 см не може да се удължи. Не и в България. Но - отиди все пак (или при друг, без значение) и разбери конкретно за твоя случай... Сподели какво се случва, нали...? Успех!
Отговори с цитат