Виж само едно мнение
  #27  
Стар 19th March 2006, 11:07
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Malvina,кити,
благодаря ви от сърце, че споделихте неволите си с нас в този форум. Така сте предпазили още жени от некомпетентността и меркантилността на някои лекари.

Malvina, желая ти бързо възстановяване и скоро да се радваш на кросиви безпроблемни гърди.
Въпреки всичко у мен се породи въпросът грешката на лекаря ли е /при конците и зашиването, например/ или е реакция на организма, че не приема имплантите? Или ги е отхвърлил вследствие на инфекция? Изобщо знаеш ли повече за причините? Питам заради това, защото ако в основата е това, че организмът ти ги отхвърля какво гарантира, че и при подмускулното поставяне няма да се случи? Има опасност да си дадеш парите и положението да е същото... Дано причината е друга, и сигурно е така, щом пак искат да ти ги поставят.

bimbi, Инамед Естетикс са производителите на МакГан, нещо такова, т.е Инамед и МакГан е едно и също. Изключително качествени, с възможност за индивидуален избор и доживотна гаранция импланти. Но изборът им е сложен... Може би това е породило пък отхвърлянето...
За спукването може да има различни причини. Едната е да са с фабричен дефект - това се проверява преди да се поставят. Втората е правило, че хирургът трябва да остави всички режещи и пробождащи инструменти далеч от имплантите в момента, в който започне да борави с тях. Как е работил, какво е проверил... Кой може да каже? Веднъж поставени здрави в организма те могат да се спукат от едно - режеща повърхност, нож, катастрофа, силна травма, каквато в случая не виждам...

При всички положения ме възмути това, че на д-р Любомир Калудов му се плаща за анатомични, а получаваш гладки импланти. Д-р Тонев потвърди ли го? Всички знаем, че разликата в цената е малка, говорим за порядък от до 200 евро, смятам... Полакомил се е човекът и сигурно не му е за първи път.
Едно от момичетата, с което си пишех на мейла ми е споделяло подобен случай - плаща за грапави, поставят й гладки.
Възмутително!

кити, явно операцията на нослето е била тежка... Мой познат дойде на петия ден след операцията на гости у дома, току- що му бяха свалили превръзката. Имаше малко сенки под очите, но никакви хематоми и синини. Но мисля, че ползваха ендоскопия при него. При теб Сердев добри ги е бил свършил. Сигурна съм, че при лицево- челюстен спец като доц. Евстатиев скоро нослето ще бъде прекрасно!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат