Виж само едно мнение
  #10  
Стар 18th June 2013, 23:19
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много се напрягаш, нервите и стреса могат да съсипят здравето на човек, успокой се и не позволявай негативната енергия да измести позитивната, това ще ти донесе само неприятности. Вие няма как да знаете това, че за мен е голямо удоволствие, когато някой се появи изневиделица, "изкочил от храсталака" и влетявайки в дадена тема, без дори да си прави труд да се замаскира мотивите и директно ми казва колко съм зле.

Колкото и да съм тъп, много добре знам, че неприязънта ти към мен не се е получила изведнъж от постът ми в тази тема, за да влезнеш и да пишеш тук и да ми кажеш колко съм зле е от ясно по ясно, че още от по рано си изпитала чувството на ненавист към мен произлязла от нещата, които съм писал от както съм във форума и сега просто, реши, че момента е подходящ да разтовариш малко от негативната си енергия !

Имам голям опит точно с такива появяващи се изневиделица обекти и влизащи в някоя тема само, за да кажат на някой или на мен колко съм зле и това им е била основната цел. Много добре знам, как гледат хората по форумите на тези, които пишат много, които са забележими по някакъв начин положителен или отрицателен, особено пък ако ръсят и много акъл, тогава някой така се дразнят и дори полудяват, получават някакви изблици на злоба, която не могат да таят дълго в себе си. Постоянно изучавам такива хора и въобще всички, колкото и да ви е смешно, просто винаги си задавам въпроса защо и съм търсил причините за различни действия.

Не е тайна, че за мен е удоволствие да се занимавам с такива хора, които ме хейтват по разни теми, те доста ме забавляват и разтоварват, но вие това до сега не сте го знаели.

Държиш се много високопарно, не приемаш мнение различно от твоето, директно обявяваш хората за ненормални само защото не мислят и не чувстват, като теб.
Даваш ли си сметка, колко са различни хората от към мироглед и емоционалност ?

В момента аз не усещам никаква злоба и омраза към теб, но съм сигурен, че ти ще ме мразиш до края на живота си и това няма да се промени. Това е чудесен пример, за това колко сме различни хората !!!
Отговори с цитат