Виж само едно мнение
  #28  
Стар 20th March 2019, 10:08
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте отново, момичета! Исках само да вметна че дойде денят на консултацията с Д-р Стоянов, но тъй като аз вече сум избрала къде да се оперирам дадох консултацията на майка ми и отидох с нея. Докторът е страхотен, няма да си кривя душата, консултацията беше в края на денq и си говорихме с него около 50 минути, чак аз се учудих. След консултацията ми за 2 минути при Николай Георгиев не очаквах д-р Стоянов да отдели много повече внимание, но той го направи. Така, само за сравнение искам да кая че Стоянов, премери всичи параметри на майка ми до милиметъра и изчисли изключително внимателно какъв имплант е най-подходящ за нея - измери разстоянието между гърдите, дебелината им, широчината им, колко е изпъкнал гръдния кош и още много други неща и заключи че за нея е най-подходяш капковиден имплант между 375 и 420 цц. В останалото време му задавахме всевъзможни въпроси - от това с какви инструменти прави операцията до анестезията, шевовете, как седи кръглия и капковидния имплант в различни положения... той отговори на всичко без капка припряност, беше наистина много приятелски разговор и смея да твърдя че тове е един страхотен човек и професионалист. Клиниката му е много хубава и модерно обзаведена ако това има значение за някого... хаха
Та ако трябва да сравня неговото отношение с това на Николай, бих избрала д-р Стоянов 100 пъти за мой лекар. Георгиев ти дава 1 сутиен и ти слага подплънки за 30 секунди - така добре ли е, да и аз така мисля, помисли си дали искаш кръгъл или капковиден и си запиши час при секретарката ми...?!?!? Нито лекарски поглед, нито обоснована препоръка. Сега човека може да си разбира от работата нищо е казвам, просто правя сравнението междй двете консултации.
Така че който се чуди за лекар, моето мнение е, че Стоянов е най-добрият избор за България, цената е 4400 евро и изследванията са 120 лв. Когато преведеш капарото 1000 лв, звъниш в клиниката и им казваш и те ти запазват дата за след месец. Успех на всички и когато се оперирам ще ви кажа как е и в Турция
Отговори с цитат