Виж само едно мнение
  #3098  
Стар 3rd February 2012, 14:46
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Като бях при Тепавичарова ,да я разпитвам за автоложната реконструкция и един от доводите ми беше ,че отдолу се напипва импланта.Тя се засмя и каза ,че макар и с махнати млечни жлези съм много по-добре защото имам дебела кожа и достатъчно подкожна мазнина , имало жени с тънки кожи,липса на жлеза,неравномерна жлеза,липса на подкожна мазнина в тази част.....и ми обясни ,че са малко късметлийките ,които могат да покрият импланта в долния край и почти винаги се напипва точно там импланта.Това ми го беше казвал и Георгиев ,но не му повярвах ,после се потвъди и от доценткта ,на която да си призная пак не повярвах на 100 % ,защото мислих ,че ме убеждава в това колко е добре да съм си с импланти ,а не да се занимавам със сложни неща като автоложна реконструкция
Въпреки ,че по мои наблюдения над мойте приятеки с импланти явно са от късметлийките защо на всички гърдите са им супер меки/но и вички си баха със сравнително голям бст/ с изключение на една ,но тя си беше почти плоска,та явно си е до това какво и най-вече колко е това ,което покрива импланта
Една от познатите ми е с най-съвършения по моите разбирания бюст.Нейния естествен си беше около пълна чашка Д,но малко се поотпусна сед три кърмения.Сега е само с 150сс и то надмускулно и е поростто перфектно.Човек не може да каже ,че има импланти,камо ли надмускулно.Като казвам сега ,това сега ,то е от преди 6-7 години,тогава ги е правила.на всичкото отгоре е супер динамична,плува,фитенс,аер ики,тенис.......и е с надмускулно Вече просто не знам какво да си мисля.Да си призная не съм им опипвала на всички гърдите,но просто си личи.....................