Виж само едно мнение
  #358  
Стар 23rd February 2016, 16:03
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Здравейте, уважаеми съформуници

Съжалявам, че не съм се вясвал толкова време тук, но преминах през различни добри и лоши моменти и известно време прекарах в чужбина, обучавайки се и карайки модерни локомотиви в Полските железници.

Около мен общо взето се случи следното:

След интервенциите при Доц. Емил Георгиев и първото протезиране, други операции така и не се направиха, протезата тогава падна, след време сам финансирах ново протезиране, но и то не е успешно и от няколко месеца съм отново без протеза, с болки в областта на протезното легло... и без работа.

В момента пак имам нужда от помощ и то наистина сериозна, тъй като след като останах без работа и поради "добрите бизнес практики към хората с увреждания" не си намерих такава с дупката на мястото на ляво око, съм с над 1500 лв задължения за наем в общежитието, в което живея и възнамеряват да бъда изгонен до няколко дни.

Също така, за да се протезирам на ново са още 250 лв за самата протеза и не зная колко за преглед, тъй като болките в леглото на протезата ме притесняват, но не мога да мина преглед, тъй като в момента съм със спрени здравноосигурителни права.

НЕ ИСКАМ НИЩО ДАРОМ!!! ПИША ПАК КАКВО МОГА, ТУК СЪС СИГУРНОСТ ИМА И РАБОТОДАТЕЛИ ИЛИ ХОРА, НА КОИТО ЩЕ БЪДАТ ПОЛЕЗНИ МОИТЕ УСЛУГИ!!!

1. Проектиране, изграждане, поддръжка на електрически инсталации;
2. Ремонт на специализирано оборудване;
3. Ремонт и поддръжка на пневматични и хидравлични системи и уредби;
4. Компютърни услуги - хардуер и софтуер(на място при клиента);

Ето имейл за връзка с мен: evstatiev.mario@gmail.com
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат