Виж само едно мнение
  #13  
Стар 23rd March 2007, 12:32
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ...

Привет на всички! Аз дадох моя глас за Любомир Калудов и ме е яд,че не мога да гласувам постоянно против него.Но се надявам,че и другите "обезобразени" като мен ще се включат в анкетата.Съгласна съм с вас,че никой хирург не може да ти даде 100% гаранция и че всичко е до организма на човек.Но има и ГРЕШКИ на хирурзите,които за жалост са непоправими. След операцията при този "сръчко" разбрах,че всъщност той само ме е нарязал и зашил и къде да беше само това.Той е работел точно като дърводелец и е предизвикал кръвоизлив в корема ми ( става дума за абдоминална пластика) ,от който кръвоизлив се е образувала киста с размери 5см на 2см. Освен кистата се е образувала и много съединителна тъкан,която беше "изсякана". Да не говорим че пъпа ми също беше нарязан и обезобразен. Та кажете ми къде е моята грешка,грешката не е в моя организъм,грешката ми е че съм отишла при него.И накрая разбрах ,че той всъщност няма диплом за пластичен хирург. Направо съм благодарна ,че съм жива и затова гласувам с две ръце ПРОТИВ него.
__________________
ТОВА КОЕТО НЕ НИ УБИВА,НИ ПРАВИ ПО-СИЛНИ!
Отговори с цитат