Тема: Целулит!
Виж само едно мнение
  #401  
Стар 24th August 2008, 19:21
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Миличък запалена съм по фитнеса от 14 годишна, което прави 11 години до този момент. Знам какво и за колко време може да се постигне. Първо периода до постигане на някакъв резултат е достатъчно дълъг за да откаже по-слабите духом. Второ ако ти си мислиш, че всеки човек може да работи 9 до 17 и 30ч. в най-добрия случай, да пътувам 30-60 мин. до дома, да отдели 1 час за тренировка, да се прибере, да сготви и оправи и после да не се трупяса мъртъв... да не говорим, че всичко това изисква и определени средства - 3 пъти седмично фитнес, подходяща храна, масажите и лекарските щуротии. Еми сори, ама не всеки може да си го позволи или има по-жизненоважни неща от това.

Виж аз не оправдавам безхаберието на разни неподдържани жени, но трябва да отчетеш, че има много фактори, които определят начина ни на живот и не можеш с лека ръка да слагаш под общ знаменател дебеланите.

И да, един ден ще умрем и не виждам причина защо трябва една жена нормално изглеждаща (с малко целулитец) да се вманичава, да си причинява душевни терзания, да се самобичува, само защото някой, който е решил, че е гласът на обществото не я одобрява. На теб може да не ти харесва, но на доста други сигурно ще им е по вкуса и ще се радват, че не си брои хапките и калориите.

Твоите идеали, не е нужно да са и наши
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат