Тема: Целулит!
Виж само едно мнение
  #402  
Стар 24th August 2008, 20:08
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Тогава и ти хем си права, хем не си Само наличието на една жена без целулит доказва възможността - да, може да нямаш целулит. Отделно явно не си се интересувала, но тази фраза "да висим цял ден във фитнес-залите" е измислена от някакви противници на фитнеса или мързели. За нито 1 цел не е нужно да висиш цял ден във фитнес залата. Нещо повече - максимума време, което ще ти донесе положителни резултати във всяко едно положение е 1:30 часа. Това като цял ден ли ти се струва ? Като казвам максимум, обикновено се свежда до 1 час и не повече.
Отделно аз говоря и за всякакво поддържане, не само фитнес, както е споменато нужни са масажи, възможна е и лекарска намеса, изобщо стига да имаш желание и възможността - ще се пребориш с целулита.

А колкото до това, че 1 ден ще умрем - еми така е, дай да умрем грозни и дебели или от сега да се самоубием така или иначе ; ) Просто не можеш да го даваш за причина да не се грижим за себе си.
има спортистки с целулит; такива които се хранят супер внимателно и здравословно, такива със невероятен релеф и перфектно тяло, и да, с целулит; видим. Братовчедка ми е такава. Има и жени които не са стъпвали в залата и нямат целулит, такава им е структурата.
И между другото целулита не се маха с тренировки, а със специални масажи ,малко от които наистина действат. Тренировките единствено могат да помогнат срещу образуването на нов целулит, за поддържането на сегашното състояние, както и кремовете. Това са само подпомагащи средства.
Дори съм чувала че поради стягането на мускула целулитът ставал по-видим . Не знам дали е вярно, звучи ми странно, но има някаква логика защото принципно когато си стегнеш мускула неравностите стават по-забележими.
Отговори с цитат