Виж само едно мнение
  #745  
Стар 9th December 2017, 09:33
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zorka6orka Виж мнението
Здравейте и от мен!
от личен опит мога да кажа, че повече за нищо на света няма да стъпа в тази клиника!
Много не приятно впечетление ми направи самото държание на д-р Заякова , дори и при консултацията... исках колкото се може по скорошна дата да ми даде за операция , защото имах заминаване за чужбина, отговорът и беше - " Да,да то вие все за чужбина заминавате, и все много бързате " и някакви такива глупости взе да дрънка...
случеят ми е следния:
първата ми операция беше поставяне на импланти, след месец и полувина десният ми имплант се свлече на долу, а левият беше изкривен от вътрешната страна на гърдата.
втората операция беше за корекция, което излезе по не споучлива дори и от първата!!!
след месец левият ми имплант се свлече на долу, и след още месец и десния. грозна гледка...
сега вече ме е страх да се доверя на такива прехвалени доктори , който само имената им са големи, а уменията са ги сложили на втори план!!!
Както ти го описваш/казваш - свличане надолу на имплант - не съм чувала. Освен да са надмускулно? Обаче кой сега поставя по този метод? А ти спазва ли всички препоръки за пазене в следоперативния период - сутиен, невдигане на тежко, невдигане на ръцете повече от 90 градуса и т.н.?
Отговори с цитат