Виж само едно мнение
  #9  
Стар 16th November 2017, 14:29
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

marionk, права си - никак не са естестични. Но нямаше как да се предположат. Освен дишането. Но пък точно за него бях уверена от хирурга, че щяло да ми се подобри, въпреки, че си беше прекасно pre op и не съм и го и питала за дишане. Бе току виж се подобрило, въпреки че с времето все по-скептична ставам виждайки, че промяна в положителна насока няма от доста време насам. С външния си вид или ще се наложи да свикна, или да коригирам това, което не ми харесва - още не съм решила. Истината е, че изобщо, ама изобщо не очаквах точно тия странични ефекти и то най-вече защото съзнателно избрах хирург с опит и реноме и очаквах, или по-скоро се надявах, че знае какво прави, и че като му кажа, че не искам да ми се променя физиономията ще го направи както и обеща. Но за съжаление нещата не са толкова прости - може би в неговите очи аз сега изглеждам по добре, кой знае - то си е и въпрос на вкус в крайна сметка. Освен това той каза, че с времето всичко ще се върне в начална позиция. Което за сега май не се случва. По-скоро свиквам с новия си вид - в крайна сметка още ми се променя носът, а следователно и физиономията. Казват 1 година ама не знам дали не е за да се отърват от натрапливи пациенти бидейки наясно самите хирурзи, че каквото и да са направили преди да е минала година и да са зарастнали раните така или иначе не може да се реоперира.
Отговори с цитат