Виж само едно мнение
  #937  
Стар 2nd January 2018, 12:35
Nina_Z Nina_Z не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета.Отдавна ви чета,защото искам да ми поставят импланти,обиране и абдоминопластика.Спряла съм се изцяло на Тепавичарова за операциите.В момента съм с чашка Е като много желая да си запазя размера.Винаги съм имала "тежки" гърди.Друг е въпроса за формата,която искам.Много бих искала момичетата,които са се оперирали при Тепавичарова да споделят как се чувстват и ще съм много благодарна ако мога да видя техни снимки.В темата със снимките има няколко нейни творения,но само на една потребителка са видими и до днес.Не знам заради изтрити албуми или стари линкове.За мен постигането на оптимален ефект при гърдите би бил с две операции-импланти и после обиране.Може ли някой да сподели ако е претърпял същите интервенции?Понеже последните мнения в темата са от 2015г. дано е слух,но разбирам,че тя вече не оперира и изцяло я заменя синът ѝ.Четох много хубави мнения и за него,но много по-спокойно ще ми е ако и тя е включена в екипа.Ако не е,бих ли могла да изискам нейното присъствие?Ще се радвам да получа отговори на въпросите си.Мейла ми е ninazhelyazkova@abv.bg

Последно редактирано от Nina_Z : 2nd January 2018 на 12:38 Причина: допълнение
Отговори с цитат