Виж само едно мнение
  #1025  
Стар 30th January 2012, 21:23
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Мис, на Лъки гърдите определено не са й на врата. Най-вероятно зависи от твоя собствен мускул.
На Стоянов съм вижала гърди на 1 седмица, после на 1 година доста по-надолу - направо зърното се мести и гърдата добива съвсем различна форма. Аз това се надявам(силно) да се случи с мен. Но съм виждала и негови гърди, които со стоят на едно място. За това ме навежа на мисълта, че е въпрос на мускул...
Мне, сичко друго може, ама мускул нЙе ! .
Моят хич го няма, само кожа и импланти съм. При мен в горния полюс са си добре, не са на врата (ти нали ги видя), но отдолу нещо има дето не ми харесва много. Вероятно просто зърната са ми по-надолу заради първоначалната птоза и затова ми изглеждат по- празни в долната част. И сигурно точно в това би се изразило евентуалното обиране за което Тепавичарова ме предупреди. То и аз не знам дали е така де, просто си размишлявам с клавиатурата
Ако бяха ми слезли малко, както очаквах, щяха да са ОК. Отдолу по-пълни, а отгоре щяха да станат малко увиснали, което е ОК и според моя вкус, стига да е в умерена доза.
Точно защото нямам развит мускул, затова и не са ми били много натопорчени в горната част отначало и после да се отпускат. Абе моите са си като първия ден, нЕт отоци, нЕт синини имах.
Единствената по-съществена промяна, която претърпяха гърдите ми е това, че дясната ми беше дълго време по-голяма заради местената ареола. Сега не знам, свикнах ли или е спаднала, но на размер ги намирам еднакви почти.

Нели, то и аз съм виждала гърди които слизат с времето, затова се чудя, дали е до хирург, дали е до организъм, дали до някви специални методи на оперирВане ?

Еми, не че бия нанякъде, не съм убедена в нещо и да го намеквам и подмятам. Обаче съм много мнителна и като станат няколко случая, веднага ми светва ламБата. Надявам се да греша

Последно редактирано от миссссс 335 : 30th January 2012 на 21:36
Отговори с цитат