Виж само едно мнение
  #30  
Стар 7th August 2005, 20:14
koala koala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 4
По подразбиране

1.извинявай,Льофи!писах през нощта(като не стоях от желание будна)така че имах да намерение да е Лиофи,което пак не е вярно,но аз няма как да знам сега вече го запомних
2.изразът с любовните дръжки за 1-ви път съм го чула тук,което значи,че нямам идея как и дали се ползва в БГ,затова реших,че ще го знаеш със сигурност на английски..а го написах така,понеже доколкото виждам,не е позволена латиницата тук...разбрал си ме,което е важното според мен и ще се радвам и една хубава бг дума да ми дадеш точно за тези части 8)
3.тук не знам да се смея ли или да плача...ами прекрасно знам недостатъците на живота тук,особено от гледна точка на здравето.точно затова и споменах този факт,защото е основната причина да напълнея!но нали не очакваш,че съветът ти е реалистичен...щом съм тук,значи има някакви причини.няма да се прибирам много скоро,но затова пък се надявам да си възвърна предишното тяло още тук.не беше мускулесто ,но винаги е било стегнато и изящно,без грам тлъстинка...колкото до напълняването ми,то стана наистина неусетно,а и ежедневието ми досега не ми даваше възможност да се боря с това...и това тегло ми отива-напълняването на бедрата,ръцете и дупето не ги прави дебели и не ме дразни изобщо.просто в цялата коремна област тлъстинките ужасно ме дразнят-и от естестическа,и от здравословна гледна точка...плюс гушата.така че на мен целта ми е намаляне на обиколки и цялостно стягане на организма.не искам да отслабвам,само да стопя мазнини.(това нали го разбираш правилно?)
когато ти писах,точно бях влязла в сайта за 1-ви път и бях прочела 2-3 статийки с коментарите към тях..след това попрочетох още и научих полезни неща за храненето.всъщност знам много за здравословните храни и защо са такива,имам нужда да знам повече и да разпознавам мазнините,въглехидратите и белтъчините...общо взето се храня здравословно,като не ям мазно,много малко сладко и наблягам много на зеленчуците,някои плодове,ядките,млечните продукти,яйцата и водата...отскоро пия зелен чай и започнах да ям редовно риба(сьомга най-вече)....сега вече ще бъда още по-внимателна към храненето.тук то много ми навреди,защото доскоро бях като в капан-само с американската храна-каквото и да приемам,все е лошо,защото всичко е пълно с хормони и какви ли не глупости,които целят да те разболеят и напълнеят...но сега живея на друго място и хапвам 99% оригинална бг храна,за което съм много щастлива.
старая се да се занимавам с джогинг редовно или както го наричате аеробното трениране.защото до няколко месеца няма да мога да ходя на фитнес,иначе там знам кои са уредите за това...
освен това отскоро се занимавам с Пилатес,което е невероятна гимнастика според мен,много ме натоварва,но знам,че резултатите ще дойдат бавно...
ами общо взето това е...правя няколко хубави упражнения и за любовните дръжки,и за гушата,просто искам още съвети!
иначе проблемът ми е,че както вече споделих,цял живот съм била слаба и не съм правила нищо,че да бъде така-е,много ходене,беше ми като начин на живот,но винаги съм ядяла всичко,в никакъв режим и даже съм наблягала на храните,които са с най-много калории...просто това напълняване е нещо толкова нетипично и невероятно за мен,че затова сега ми е по-трудно психически да се настроя да се боря с проблема....може би си имал хора в практиката си с подобен случай и ме разбираш...
както и да е,не исках да стане толкова дълго,но предположих,че имаш нужда от повече инфо,че да ме посъветваш по-правилно!
благодаря предварително и се надявам,че този път ще получа отговор,какъвто и да е той,не толкова студен и със сарказъм,защото е неоснователно такова отношение.а и все пак се обръщам към теб с молба за съвет и доза уважение към компетентността ти по тези въпроси :P
поздрави!
Отговори с цитат