Виж само едно мнение
  #1  
Стар 28th February 2010, 11:49
Аватара на une_very_stylish_fille
une_very_stylish_fille une_very_stylish_fille не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 4
По подразбиране Изчистване на мазнини

Здравейте хора! Понеже чета много, но не знам нищо се обърщам тук с молба за помощ и евентуално някакви примерни менюта. Момиче съм, 170 и 53кг., нямам кой знае каква физическа активност. Правя упражнения в нас всяка сутрин, ходя пеша и от тази седмица тръгвам на йога живот и здраве по 2-3 пъти в седмицата като смятам да правя упраженнията и в нас.Упражненията ми вкъщи обаче са по-скоро за тонус - не им знам имената, но правя едни за дупе от 2 седмици (може би и малко повече и аз си усещам някаква разлика, дори да не е на лице все още съвсем). Имам велоегометър и се случва и да въртя, но честно казано ми е много отегчително и скучно. Това беше и причината да се запиша в някакво групово занимание. А колелото в нас го въртя докато не ми писне, понякога по 30-40мин., друг път по 10мин . Това което искам е да сваля мазнини, а не килограми (всъщност е неизбежно, но определено имам нужда от 'изчистване') така и с правилен режим ще оформя по-добро тяло. Тук из форума някъде четох, че за да изгориш излишните мазнини трябва да преминеш на НВД, т.е повече мазнини и белтъчини, за да изразходваш самите мазнини, а не въглехидратите. И ми се видя доста логично, но се затруднявам в избора на храни. Не съм любителка на месо и яйца, но май ще се наложи.
Благодаря предварително за отговорите и се извинявам, ако въпросите ми са неуместни, но това е защото не разбирам, а имам желанието да поддържам хубаво тяло
Отговори с цитат