Виж само едно мнение
  #3  
Стар 28th February 2010, 19:56
Аватара на une_very_stylish_fille
une_very_stylish_fille une_very_stylish_fille не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 4
По подразбиране :)

Благодаря много за отговора jaynee
Мисля, че си права за това че трябва повече движение и добра храна. От днес въглехидратите, които приемам наистина са много по-малко от обикновеното количество на ден, което приемам. Те всъщност са най-големият ми проблем и мисля, че именно те са причина мазнините да си стоят, защото изразходвам само въглехидратите. Целтът ми най-вече е намаляване обиколката на бедрата. Имам чувството, че като карам велоегометър и стават огромни Ще се радвам, ако още някой има желанието да се включи и да си каже мнението. Добре ли е да спазвам някакъв по-специален хранителен режим или какво? Въпросът, е че съм толкова неориентирана какво и по колко да ям. Единственото нещо, което спазвам стриктно са часовете - през 3 часа по малко. Днес сутрнта закусих с МАЛКО нестле с мляко (от детските закуски), на обяд една малка натурална активия с биквитки и шепа ядки, за следобедна закуска доядох бисквитките (бяха около 5-6, на ревю с овесени ядки) и за вечеря едно бъркано яйце с малко кубче сирене, два пълнозърнести сухара и нарязана краставица. Много ли е или не?
Отговори с цитат