Виж само едно мнение
  #10  
Стар 21st August 2016, 20:04
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

mum G, далеч съм от мисълта да защитавам докторката, защото все пак не съм видяла творението и, но има поне няколко неща, за които според мен не си права:
1.имплантите са ти били големи. Ами значи не си уточнила какво искаш, или просто си казала, че искаш се изпълни кожата, съответно са ти сложени такива импланти, с които максимално да се запълни отпускането.
2.разстоянието между гърдите било голямо. Това е анатомична особеност на тялото ти, не зависи от доктора. Ако имплантите са подмускулни, разстоянието, което имаш по рождение не подлежи на промяна.
3.на приятелката ти гърдите не са хубави, но пък тя си ги харесва. Това, което аз харесвам, за друг може да не е хубаво. "Хубаво" е субективно понятие, така че щом приятелката ти си харесва гърдите, защо ти даваш такова категорично заключение, че не са добре направени? Може би просто не са по твой вкус.
Мога и да те успокоя, че и да беше отишла в София, няма гаранция, че щеше да си доволна. Примерно аз съм оперирана от най-известния и имам асиметрия.
Отговори с цитат