Виж само едно мнение
  #64  
Стар 19th August 2009, 17:23
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
това е от сайта на j&d м и мноого ме възмути

PIP анализира експлантираните имплантати, с което потвърждава или отхвърля истинността на посочените от Хирурга причини за реоперация.
PIP има право да откаже безплатна замяна на имплантати в случай, че срокът на 5-годишната Гаранция е изтекъл и/или посочената причината за реоперация не отговаря на гаранционните условия.
PIP има право да откаже безплатна замяна на имплантати и в случай на просрочие на двуседмичния срок, в който трябва да бъдат поставени заменените имплантати, или в случай, че формулярът за рекламация, заедно с експлантираните имплантати не бъдат изпратени в установения срок от 5 (пет) работни дни.

значи решавам след 4 години, че ми се искат по-големи гърди и се сещам за програмата. да но за да ми кажат от фирмата дали ще ми сложат нови, първо трябва да извадят старите!!!!!!!! изважда дока старите, изпращаме ги и получаваме отказ... и какво да правя тогава, нито старите, нито нови.... от горепрочетеното става ясно че такъв шанс има. моля от фирмата да пояснят на какво основание са решават тези въпроси, тъй като не е описано в условията на сайта им.
Цялата отговорност по проверката на обстоятелствата се носи от хирурга. Ако се получи отказ (което за 5-годишната гаранция е невъзможно), той ще плаща, не вие.

Последователността на процедурата е:
1. отивате при хирург и уговаряте реоперация
2. хирургът поръчва имплантатите от нас и ги получава, заедно с формуляр (той ще го попълва)
3. реоперира Ви - вади старите и слага новите (абсурдно е да се планират две операции, такава гаранция би била мечешка услуга)
4. попълва формуляра и го изпраща заедно с извадените имплантати.
5. вие се възстановявате с новите си имплантати, а ние си общуваме с доктора и си уточняваме детайлите.

Няма какво да Ви възмущава. Надявам се.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат