Виж само едно мнение
  #32  
Стар 12th November 2009, 21:51
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Как може да си против нещо подобно, след като не ти влиза в работата, че съществува и не ти пречи пряко. Никой не кара никого да слуша чалга, нито да ходи гол, ако т'ва е изобщо нещо, свързано с чалгата. За мен голотата е свързана с естествения произход на всеки човек, така си се раждаме. И ако голотата е простотия, значи хората са прости от началото на самото си съществуване, което естествено не оспорвам Но не е това причината, тъй като, както виждате, дори и облечени, хората пак са прости, явно причините са други, най-вероятно са и неконтролируеми.

Против чалгата, самото нещо звучи доста... Тоталитарно Не може да забраниш нещо подобно и да искаш да живееш в демокрация, като се вижда и интересът към чалгата от много повече от 50% от населението, следователно трябва да се забранят другите стилове, за какво ни е метал, за какво ни е рап т.н. Нали мнозинството диктува Но и самото "трябва да се забрани" ми звучи доста ограничено. Изобщо всякакви ограничения в тоя аспект ми звучат смешно, в сравнение с глупостите около 10 ноември колко е гаден комунизма, същите хора сега да казват, че трябва да се забрани чалгата Искате ограничения и свобода, 2-те неща не съществуват заедно, поне не в чистия си вид, в който ги искат повечето хора.

А и това за 18+, щото били разголени, не виждам причината непълнолетните да не виждат голи хора Те дори не са голи де. 18+ ще е, ако правят и разни "непонятни" за непълнолетните неща, което естествено за всеки от тях е понятно, само се занимаваме с глупости.

Всеки ще прави и ще слуша каквото си иска, мисълта да ограничиш друг човек за нещо, което не касае теб и не вреди на другите, говори само за огромната твоя лична ограниченост. Но смятам, че и това, като простотията/тата, е неконтролируемо ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат