Виж само едно мнение
  #34  
Стар 12th November 2009, 22:23
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Сигурно знам, нали аз съм го написал

Казвам ти какво би значило твоето мнение, ако е такова и именно проблемът би бил, ако това е твоето мнение.

И още нещо, след като си държиш на мнението, според теб в поп-фолка нямало нищо естествено и бла бла. Ми кой е казал, че трябва да има Типичния пример как се намира кусур, който няма нищо, ама нищо общо с основната тема. Изобщо не ми дреме дали са естествени или не, не смятам, че на някой трябва да му дреме, освен на майките им и на самите тях. Все едно да кажеш - културизмът е ебаси тъпото нещо, там няма нищо естествено. Ма никой не му дреме, целта е да са големи, а не естествени (което важи и за гърдите при тези певици май - големи, а не естествени) . Никой не парадира с естествените си гърди (освен 1-2 от тях) , те парадират с големите си гърди. Тогава да забраним и пластичната хирургия, щом ще забраняваме чалгата, която пречи с неестествеността си. Но пак казвам, забраната е типична за отминали времена, смешно ми звучи дори като го пиша аз самият, дори да не го мисля.

И храната не е естествена, но съм почти сигурен, че ядеш храна Наслаждавай и се, бъди ЗА нещо, а не Против нещо. Както винаги давам примери, типични за нашата страна - повечето хора не са ЗА Левски/ЦСКА, те са против ЦСКА/Левски. Повечето хора не са от БСП/СДС, те са против СДС/БСП. В същия ред на мисли - повечето хора не им пука, че са зле, а че съседът кара S-класа. Ако съседът има каручка, те ще са добре. Негативизъм ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат