Виж само едно мнение
  #13  
Стар 21st September 2004, 23:21
Лора
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Здравейте хора,хубава тема впрочем...нека Ви питам според вас за 14-годишен организъм достатъчно ли е натоварването от 30 минути с hard танци,добра ли е идеята за един микс на спортове (плуване,ролери,танци,бързо ходене,подобни неща...)? Обизателно ли е да се изпотиш като в "ада с вила в ръка около въглени",за да поддържаш форма и каква трябва според вас да е периодичността на спортните "епохи".Евентуално ще кажете "Ти прецени",но...все пак...как мисли вашата глава? Аз досега си скачах нагоре-надолу по половин час на ден вкъщи,но понеже съм човек,обичащ разнообразието реших да "прокоментирам" идеите си.Та какво щях да кажа...да...вследствие тези тренировки отделно с силови упражнения 2 пъти на седмица организма,по-точно сърцето почна да ми се "обажда".А пък спортува му се на чоо7 досега си скачах нагоре-надолу по половин час на ден вкъщи,но понеже съм човек,обичащ разнообразието реших да "прокоментирам" идеите си.Та какво щях да кажа...да...вследствие тези тренировки отделно с силови упражнения 2 пъти на седмица организма,по-точно сърцето почна да ми се "обажда".А пък спортува му се на човека,а явно не знае как би било по-добре за организма,здравето му,а без движение не мога да живея вече...Е,ОК я ми кажете кво Ви минава през главата относно "проблема: ми.
Отговори с цитат