Виж само едно мнение
  #54  
Стар 15th August 2013, 00:02
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Нямат нужда от реклама,особено пък от моята Отдавна са се наложили като клиника!
Питах те нещо,не си отговорила,а циклиш на едно място за едно и също нещо.
Твоя си работа,всичко най-хубаво желая
Не съм те разбрала. Да по някой път цикля признавам си, но наистина не съм те разбрала. Но за Есте си държа на моето мнение и то е лично. Нито са хай - най, нито единствени и не са най - най специалисти там. Но това си е мое мнение и все пак...то не е от сега а от години назад. Но всеки прави избор къде и какво да прави и при кой. Тук само си драскаме лични мнения и никой не се задължава да се ангажира с тях. Просто чете и преценява сам за себе си!
Аз лично не съм доволна от тях и като работа и като презент на семинар. На зададени въпроси се пънат и трудно отговарят които въпроси са пряко засегнати със здравето на човек при дадена интервенция. А все пак здравето не се купува с пари нали. Не може да се отговаря че ще пробваме и ще видим ако има реакция ще мислим как оправим нещата /това азано в груб текст, те не се изказаха така а доста лаконично/ Ама и за тяхна сметка де - на пациента-клиента. Е? За мен това не е качество нищо че се разполага със скъпа техника и апаратура. и спец. са наистина спец. но избистрено комерсиални и тая хипократова клетва там не съществува. . Но пак казвам : Товаси е лично мое мнение и наблюдение.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат