Виж само едно мнение
  #2  
Стар 31st March 2012, 16:52
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Не съм имала толкова дълга връзка. Но знам от приятели, познати, че е нормално при дългогодишни връзки сескуалното влечение да намалее. Разбира се, не е нормално и не е редно да си във връзка, в която не си сексуално удовлетворена..

Разбирам, че обичаш партньора си, че си щастлива с него, че те уважава... Но (и това е лично мнение), аз не виждам смисъла да имаш любовник, който не те задоволява. Може да ти се стори повърхносттно, но всъщност не е. Ако двамата не сте на едно ниво на сексуална потребност, не мисля, че тази връзка ще има бъдеще.

Нямам опит с връзките, но ми е толкова близко това усещане за съжаление, защото от мноооогооо време съм сингъл.. Стана ми мъчно за теб, защото аз това наричам "да си клекнал до извора и да не можеш да пиеш".. И си сложила толкова красива еротична снимка за аватар и чета между редовете, че никак не ти е лесно да се справяш с излишъка на сексуална енергия.. И си напълно права да си фрустрирана!
Аз бих те посъветвала, да потърсиш това, което търсиш, някъде другаде. Повярвай ми, един мъж бил! Без задръжки и без угризения!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат