Виж само едно мнение
  #1  
Стар 22nd August 2008, 08:56
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране Деца с целулит?

Към тази нова тема ме подтикна мнението на Иванин в една друга тема:
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Да бе дано. Има си тийн форуми (и вече си на 13, годен си за тях). Излез навънка ритай нещо скачай там, щото след 5 години пак ще търсиш форума ама с въпрос "Как да сваля 50 кг, че май съм се поотпуснал?". Ако от сега висиш така по цял ден пред компа нищо хубаво не те очаква и по-добре си се развивай с приятелите на твоята възраст, тези хора са на по 20-30 години и едва ли основната им мисъл за деня е "Какво мисля за DhR".
Тук съм напълно съгласна с теб! Ама като видях и другите участници в Импулс (където въпросният тийн е пуснал снимката), направо се уплаших. Тези деца наистина само в нета кибичат и носа не си показват навън - не играят, не тичат , не скачат... а след 10 години се чидят що са мазни..

Та онзи ден на плажа си лежах и си гледах децата покрай мен - трагична гледка - всички бяха дебели и с целулит! Дори видях момченце на около 9 годинки с целулит! Страшна картинка! И това е не само, защото се тъпчат нон-стоп с чипсове и зрънчо... а най-вече - не се движат... по цял ден пред компютрите... жалко просто. аз един ден, ако имам деца, незнам как ли ще се справям?

И това изобщо не е есететичен проблем, знам, че много от вас ще кажат:най-важното е децата да са здрави.. да, така е, но и наднорменото тегло не е здравословно, особено в най-ранна детска възраст, когато наистина би трябвало такъв проблем изобщо да се изключва и малък процент да го имат. По наше време като видехме дебело дете му се подигравахме всички, сега може би е подиграват на слабите?!
Отговори с цитат