Виж само едно мнение
  #5  
Стар 13th February 2012, 13:17
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

провал, тотален.
Първия сезон на Стъклен Дом и по-точно първите две-три серии ставаха, Под Прикритие започва ОК ( ако не съм гледал infernal affairs обаче, a aз съм.) освен Захари кой по дяволите играе там не ми е ясно. Ония мазньо главния герой ли, дето изглежда (се ено) никога не са го удряли по лицето, а играе некв корав тип? Ама моля ти се.. Toтална конкуренция на забранена любов, с тая литературна реч в напечени ситуации
Седем часа и полвина също го погледнах, еми не.

Като цяло мога да отбележа, че има лек прогрес - ако не друго производството е доста по-сериозно от преди време и се снима със съвременна техника, обаче липсва желание за нещо качествено и креативно, по-скоро гледат как да направят некв продаваем рекламопривличащ сопол, на каквито аз не се кефа и тва до момента е МОЕ мнение, не казвам, че е най-правилно или че некой треа да се съобразява с него.

едит: аа впрочем и гардероба на под прикритие е некв абсурден такъв - боса на мафията ходи с дрехи поне 1 размер по-големи (малко като Джъстин в клипа на motherlover), прическата му прилича на спагети от спагети kitchen , и не може Боби Турбото да умре в първия епизод.. Може би с тва ме изгубиха най-много.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."

Последно редактирано от barrуwhite : 13th February 2012 на 13:31
Отговори с цитат