Тема: Акне
Виж само едно мнение
  #96  
Стар 13th July 2010, 11:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Първо причини за хормонален дисбаланс са много - вродени дефекти, след оперативни последици и т.н.. Абсурд е някакво хапченце (в случая добавка) оправя всякакви причини за такъв дисбаланс.

Небалансирано хранене. Имаш предвид, че може да нагъваш банички и вафли по цял ден с газирани напитки, и едно хапченце ще ти помогне да нямаш акне?

На места въздуха е прекалено замърсен. Дори да е в изправност на някой организма, самото замърсяване на дробовете оказва влияние на цялото тяло. Една добавка няма да му помогне.

Подобно стоят и въпросите с кръвообращението и стреса.

От значение са както здравето като цяло, така и хигиената и подходящото третиране на кожата, хранителното меню, движението! и психическия и емоционален баланс. Всичко е комплексно.

Безброй случай? Аз видях някакви бройки.

И не ме разбирай погрешно. До колкото виждам приемаш нещата все едно отричам тези добавки. Просто казвам, че за едни може да имат ефект, за други - не. И разчитането на 1 хапченце си е заобикаляне на проблемите.
Просто прочети целия сайт,ако имаш нужното времеСъвет от мен,няма да съжаляваш дори,ако ги пробваш.


На мен ми идва доста нанагоре всеки месец да давам само за себе си по няколко стотин лева,отделно за майка ми,баща ми и сестра ми,които имат много по-сериозни проблеми от моето акне,себореен дерматит,косопад,чупливи нокти,вроден шум на сърцето,който е придружен с чести аритмии,ниско кръвно,била съм в болница за бял дроб и сърцето и тн, тн......



нямам никакъв интерес да правя реклама,освен това хората да знаят как помагат,включително за най-трудно лечимите неща.
Ти знаеш ли,че баща ми е без бъбреци почти,ходи на диализа вечр 12 години.Търсила съм всячески да помогна,купувам му лекарства от германия...но когато открих най-случайно тези добавки от една възрастна жена,която е излекувала цялото си семйество и нея си....

Баща ми е нов човек и се кълна в тези БИО активни добавки.И не не едно хапченце.Аз лично пия по близо 20 на ден.няма предозиране,защото това е жива билка.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат