Тема: Feminizym
Виж само едно мнение
  #3  
Стар 5th February 2005, 13:06
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Interesna temaMislia,che vsiaka jena go razbira po svoi si nachin i sama opredelia granicite na poniatieto.Povecheto jeni go razbirat kato nezavisimost,vuzmojnost za izgrajdane na uspeshna kariera.V tova niama nishto losho,no malko mogat da go postignat.Trudno e v bg.Rajdane,otglejdane na deca...A i domashnata rabota malko ia priznavat za trud,a hich ne leka!Oceniat ia samo mujete,koito se vkliuchvat v neia.Da ne govorim za tova,che na mnogo mesta jenite sa po-nisko zaplateni ot mujete pri edno i sushto slujebno polojenie i ednakuv trud.Az ne bih se opredelila kato kraina feministka.Ne iskam da se pravia na silna jena!Iskam mujut do men da me ima za nejno suzdanie i da me zakrilia))A moje bi tochno v tova e silata na nejnia polNo osnovno sum za ravnopravie i vzaimno uvajenie mejdu polovete.Edin prost primer:Ne moje primerno v semeistvoto mujut da si misli,che na nego vsichko mu e pozvoleno,da hoika,da ne se pribira,a ako jenata go napravi,na drugia den da e nasinena!No za jalost v mnogo semeistva e taka!
Отговори с цитат