Виж само едно мнение
  #2158  
Стар 15th February 2012, 16:05
Аватара на silviya.ivanova
silviya.ivanova silviya.ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 20
По подразбиране

От малкото което видях на 7-мия ден съм много доволна Утре ще ходя да ми свалят всичко и ще видя крайния резултат Иначе операцията мина добре..около 2 часа е била и е имало малко усложнения, защото на ренгена не се видя, че имам изкривена носна преграда, а освен това имах и проблеми с дишането, защото лигавицата ми се беше надула и съм имала нещо като кисти или полипи не знам точно, но доктора ги е почистил и се надявам да нямам вече такива проблеми Иначе като го питах какво точно ми е правил освен тези неща каза от всичко премахване на гърбичката, скъсяване, стесняване и повдигане на върха. От това което видях гърбицата я няма, върха си е голям, но ще спада и ноздрите са ми доста големи и утре ще попитам дали ще се по приберат малко Иначе 2 часа преди операцията ми бяха били една инжекция и благодарение на нея изобщо не съм се притеснявала След като се събудих веднага ми биха обезболяващи и не е имало никаква болка.. възтановяването ми е по бавно сигурно, защото са ми правили доста неща. До 11-ден бях се едно още с тампони не можех да дишам изобщо и имах големи проблеми със съня, но вече взе да се поотпушва и вчера успях да се наспя за първи път Имам и още малко синини и гадни кръвоизливи в очите, но се надявам скоро и те да си отидат Като ми свалят всичко ще се снимам

Последно редактирано от silviya.ivanova : 15th February 2012 на 16:08