Виж само едно мнение
  #2  
Стар 14th April 2014, 18:28
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Разбира се, че можеш стига да го поискаш ! На първо място, прецени времето в което ще трябва да отсъстваш от вкъщи, времето когато ще трябва да учиш в къщи, ще имаш ли такова и нужното спокойствие за това. Имаш ли възможност някои от родителите ти да ти помага за детето, когато се наложи. То сигурно си ходи на детска градина. Ти сама трябва да прецениш ще можеш ли да съвместиш всичката си работа заедно с ученето и да прецениш кога ще е най удобно, дали сега или когато детето ти започне да ходи на училище, но сега ако е на детска градина е по удобно си мисля.

Трудно е някой да ти каже през какво точно ще трябва да минеш, защото нещата са индивидуални, някои може да имат родители които да им помагат за децата, а други не, както друг фактори като финанси и т.н. Важно е и колко ще е далеч университета от мястото където живееш, ако е в друг град, това е също важен фактор. Ти си човека който всъщност най-добре може да прецени, дали ще може да се справи с това да изкара магистратурата ако я запише сега.

Аз искам да попитам какво значи това - "докато съм пълноценна съпруга и майка."
Отговори с цитат