Виж само едно мнение
  #40  
Стар 27th June 2013, 17:20
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Подчертавам за Радиес, а и не само за него. Това важи и за по принцип разните филъри.
Хората/в частност лекарите разполагат с различни дози като ампули/ Всяка доза /ампула в предвид големината-мл. струва различна цена. В зависимост от детайлите които ще се правят. /не като аз мин. година плащам макс ампула за евентуален ретърн до месец - до толкова може да се съхрани и в последствие на разни фактори усложняващи ретърна не ми е възможно да повторя, след което обаче губя материяла и парите съответно/ Та по принцип питайте, изисквайте нещата, които ще правите да се разяснят, като вид количество материял, за да сте на ясно за какво точно плащате. Да не се повтарям, че е задължително да ви се предостави лепенка или паспорт с такава какво, кога сте правили и в каква ампула, марка и срок. Аз мога да се снабдя с всички видове ампули от доставчиците, им като филъри и т.н., но ответа е че нито един лекар няма да се навие да ми ги сложи. Аргумента, е че дори и с изяснен произход не е известно съхранението и т.н. Не че няма да си платя труда, което е задължително. Просто нещата са застопорени. Има обаче лекари, които си държат на репутация и клиенти, които разясняват нещата, че зависят от дозата. Дозата е с различна цена. А не просто една цена като цяло и да се ползва напр. най-малката доза-ампула, която е в пъти по евтина и да се вземе максималната. Това аз наричам съзнателна манипулация и не прави чест на предлагащите. Може да пиша и да се изразявам доста крайно и остро, но това е проверено и не виждам смисъла да се мълчи по въпроса. Напротив. Колкото повече популярност има толкова повече ние потребителите ще търсим качество-цена. И няма да сме вечно измамени камилчета.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 27th June 2013 на 17:31
Отговори с цитат