Виж само едно мнение
  #3162  
Стар 17th November 2018, 15:06
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

Да - направи ми маска, но тя няма нищо общо с реалния резултат - и носът и физиономията ми като цяло са различни от това, което одобрих. Дори на моменти се съмнявам, че ме е оперирал самият Авшар, а не някой негов специализант. Не съм доволна, но се успокоявам някак си, че можеше да стане и по-зле. Допускам дори, че може би Авшар е имал доброто намерение да ме направи като на маската, но спецификите на носа и черепа като цяло не са го позволили. Така че не съм сигурна до колко трябва да го обвинявам него и до колко - Господ. При положение, че на мен ми беше първа операция и не се получи оптимално, не знам за ревизия и то по затворен метод колко може да се очаква. Моят оригинален нос беше толкова зле, че аз също си мислех, че квото и да направи по-зле няма как да стане. Но стана - 1 нещо оправи и около 7 други развали. Мина почти година и 2 месеца - поне 8 месеца не съм го безпокоила нито на контрол съм ходила. Но той казва че иска да е в течение с пациентите си така че мисля тия дни да му пратя снимка на маската и на реалността да му чуя мнението за творението. Реално от 3 ти месец насам промяна нито в носа, нито в дишането има. Което не знам дали ме отчайва или да ме радва фактът че поне още не е започнало да се влошава. Попаднах на пациенти (не негови) при които влошаването е започнало година след операцията. Положението е зле ама ако вземе и че се влоши тогава наистина не знам какво ще правя, защото хич не ми се прави ревизия - страх си ме е.

Последно редактирано от Josefine : 10th December 2018 на 09:26
Отговори с цитат