Виж само едно мнение
  #19  
Стар 17th July 2013, 21:37
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Чудно ми е обаче защо казваш,че нямало вариант да си губиш времето?
защото има съществена разлика между резултати, леки резултати и никакви. Всяка физическа активност, която добавиш в ежедневието си в траен аспект ще донесе позитиви.

За 2 седмици ако ще перфектни тренировки да са - траен ефект няма да има. В първото си мнение написах, че постояноството е ключово..
Пълно е с хора, на които им липсва мотивация, желание, упоритост.. и тва има малко общо с начина, по който тренират. По-скоро проблема е, че въобще не спортуват.

Кво мислят бодибилдърите, особено докато сме в раздела за домашни тренировки, честно казано без да искам да обиждам когото и да е, изобщо не ме интересува. Бодибилдинга е начин на живот, съпътстван с много лишения и жертви - а разликата от влизане в добра форма и желанието да напомпаш всеки 1 мускул от тялото до макс. е огромна. Там вече има един перфекционизъм, който осъжда всяко отклонение и води до "тука не тренираш нищо така", "губиш си времето", "без химия няма физика", и любимото ми от стената на една зала в банско - без химия всичко е илюзия
Youtube клипчето Dennis е илюстрация на пълната крайност..

Естествено, максимални резултати се постигат с диета, спане, вода, режим на трениране, но чак пък никакви и да си губиш времето, при положение, че спортуваш, вдигаш разни тежести и се потиш - не. Неправилното изпълнение по-често води до риск от контузия, не до отсъствие на резултати. Човека Х не спазва диети? Ми той и досега не е спазвал, само че вече е започнал да спортува => гори повече калории на ден от преди.

Колкото до храненето - съдя по себе си, ям джънк фууд почти всеки ден, не се лишавам от абсолютно нищо и си хапвам торти от маркрит и сладоледи афредо (без такси за реклама ), пия колкото ми се пие, спя по 5 часа и нямам шкембе - значи става. Да, нямам пресата на Лазар Ангелов, но и не пия суроватъчен протеин, казеин, креатин, албутерекс, аминокиселини, л-карнитин и т.н. под формата на прах и хапчета..
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."

Последно редактирано от barrуwhite : 17th July 2013 на 21:40
Отговори с цитат