Виж само едно мнение
  #29  
Стар 7th October 2008, 15:34
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Нямам, сама съм, и сте прави за черната страна на нашата икономика. Повечето са така, защото данъците са високи, а за да си добре нетрябва да си голям идеалист. Аз не съм малка и невинна и съм наясно със всичко това, но наистина бих останала тук, отколокото да започна всичко наново някъде другаде с други ценности (не че не са ми интересни, все пак уча туризъм). Ако всеки отишъл в друга страна се върне тук с всичко научено от там и по някакъв начин допринесе за културно разнообразие би било добре. Всички знаем защо само и единствено Симеон е успял- учил е във Византия и с наученото от тях е управлявал България, а не е работил за византийските управници. Според мен ако всеки българин отвън допринесе нещо вътре в страната тя ще бъде по- обогатена. Естествено не говоря да учим елементарните, които за съжаление ги има, а за тези, които са отворени умове за всичко ново, полезно..Както мозъка има нужда от нова и нова информация, така и всичко останало. Чао от мен и наистина ми е приятно да споделям с вас, но ще се радвам да пишете как е там извън България, мен лично ме притеснява факта, че всички които са отишли в други страни са третирани като чужденци и не са добре платени. Не е ли същото като да работиш тук?
Отговори с цитат