Виж само едно мнение
  #9  
Стар 29th October 2010, 09:01
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Искам да вметна още нещо - ако ви прави впечатление, не само в моя линк, но почти винаги когато се говори за този токсичен синдром, отдолу неминуемо следва реклама на хомеопатичен или лекарствен продукт за уголемяване на гърди. Всеки сам да си вади изводите. Не казвам, че риск няма никакъв за никой, но определено ако поставянето на импланти е вредно за здравето и това бе научно доказано, едва ли щеше да е позволено от здравните институции. Авторката, чиято статия стана повод за притесненията на повечето тук, носеща краткото име в материала Джаки - също има статия за алтернативни методи на увеличаване на бюста.
Поставянето на импланти може да доведе до разни усложнения, но не задъжително, не при всеки и пр.; тоест поема се разумен риск с тази процедура. Имплантите са одобрени от здравната комисия - това е напълно достатъчно за мен, за да се реша на тази стъпка. Това че имаме вече импланти, мисля, че може само да ни направи по-внимателни към здравето си и да правим редовни профилактични прегледи ехограф, мамолог - нещо, което допреди това малко от нас са правили за безопасността и здравето си.
Абсолютно съм съгласна с поста

Аз също не мисля, че ако имаме някви промени в положителна или отрицателна насока относно здравето, бихме могли да докажем че са свързани именно с имплантите, те могат да бъдат причинени от съвсем различни фактори, понякога комплекс от фактори
Аз лично се чувствам страхотно в кожата си с тях и за сега нямам проблеми свързани пряко с имплантите (пу-пу). Не съм забелязала да имам и други проблеми със здравето, също така не съм боледувала след тяхното поставяне, което в никаъв случай не е заслуга на имплантите.
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат